Povánoční dojezd

Já vím, že už je dávno po Vánocích, ale tak nějak mi je ten sníh za okny pořád připomíná, ačkoliv byly i letos na blátě. Pro mě je prostě sníh, chtě nechtě, pořád takovou sváteční symbolikou a asi si to sváteční nicnedělání asi chci ještě aspoň pocitově prodloužit, nebo co. 🙂 Navíc je to pro mě nenápadná záminka se pochlubit s mým povánočním dárkem. To je totiž výhoda poukázek, nejprve vám udělají radost, když je pod stromečkem rozbalíte, a podruhé, když tu imaginární hodnotu, kterou představují, směníte za něco hmatatelného a konkrétního. Takže, když jsem si rozbalila poukázku do Butlers, bylo okamžitě jasné, že tam brzy půjdu uplatnit svůj shopaholický um.

Nicméně je to asi nějaký zákon schválnosti, který mi velí: „nikdy si nic ve slevách nevybereš a stejně si to koupíš za plnou“. Tak jsem poslechla a už jsem si tedy domů odnášela nový velký dřevěný podnos „za plnou“, který je ale moc krásný a hodně dlouho takový hledala. Ten se teď stal takovým tím posledním „ostrůvkem Vánoc“ v bytě, protože zatímco zbývající výzdobu jsem už takřka všechnu zpacifikovala (stromečkový nálet má tuhý kořínek a drží se), tak z podnosu na mě ještě čučí cukroví, vločkové podtácky, aroma lampa od mé drahé kolegyňky a nenápadně ozdobené větvičky ve váze.

A jak to máte vy? Už mají Vánoce definitivně u vás padla?

PS: Co děláte, když už cukroví nemůžete ani vidět, neboť se vám váš odraz v zrcadle po svátcích tak trochu vysmívá, a před očima a vy máte ještě poslední várku, která ne a ne zmizet?

 

 

Wooden tray / Dřevěný podnos

Wooden tray / Dřevěný podnos

Wooden Tray / Dřevěný podnos

Wooden Tray / Dřevěný podnos

Wooden Tray / Dřevěný podnos

Wooden Tray / Dřevěný podnos

Wooden Tray / Dřevěný podnos

Kam dále:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *