Aby mě beránek nepo…

Na rovinu vám můžu rovnou říct, že letos si velikonoční beránek u mě může trhnout kopýtkem. Sice nemám nic nového na sebe, ale můj byteček bych mohla „oblékat“ do alelujá… 

Psát vám toho tentokrát mnoho nebudu. Dneska za mě totiž hovoří fotky, které jsou čistě pro potěchu oka, zkrátka chlubivé – proč lhát. 🙂

Jelikož měli celý minulý týden narozeninové slevy na Designville na většinu sortimentu, zkrátka a dobře jsem neodolala (jako obvykle) a pořídila si to, po čem mé srdce toužilo.

Do „výbavičky“ mi tak přibyl druhý pták jarabák – Shorebird od Normann Copenhagen, tentokrát v černé barvě a nejmenším provedení. Jedny, jako šavle ostré, kuchyňské nůžky od HAY, které jsem vyhlížela opravdu dlouho. No a mé srdce zaplesalo i nad bílým podnosem Rotary Tray od Vitry, který je dvouúrovňový a jeho horní patro je navíc otočné, za což má hned několik bodíků k dobru.

Musím říct, že dekorovat a fotit tyhle designovky jde fakt samo. Já se rozhodla pro foto „v rozpuku“ a přidala pár kvítků, které jsme nasbírali s Borem cestou z odpolední procházky.

Jak se vám líbí?

Přeji vám krásné a pohodové Velikonoce!

 

Kam dále:

4 komentáře

  1. Hezký den, Baru! Ten tác je úžasný. U nůžek (mám od září) jsem byla mile překvapena, jak jsou ostré. V pracovně mám svůj seznam přání a jakmile naskočí ono magické slovo SLEVA, vždycky něco pořídím. Už jen pro pocit, že jsem ušetřila. :-). Pak v klidu vydržím do Vánoc či narozenin a s dobrým pocitem se obdaruji. Moje rodina už mne zná a jen se ptá, na co přispívají letos. Manžel už soi taky zvykl. Nic jiného mu nezbylo.
    Jednou za rok tak pořizuju dražší kousek. Do měsíce se dočkám Eamsovic ptáčka. Juchů. Ti Normannovic jsou kouzelní, ale toho od Vitry chci už od střední a sny se mají plnit. Hezký den. Paja

    1. S tím souhlasím, že sny se musí plnit, Pájo! Eamsovic ptáček je legenda a taky by se mi moc líbil, ale zatím rozšiřuji Normanovic rodinu. Teď z Vídně přiletěl další…ehm. :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *